Хокейна гра в підтримку України

Хокейна гра в підтримку України

4 лютого 2023 року відбулася хокейна гра між Ніагарською хокейною командою Ice Dogs і Кітченерськими Рейнджерами в підтримку України.
Steve Kostecki організував квитки зі знижкою для новоприбулих🏒🥅 і тим самим дав можливість нашим українцям окунутися в реальне спортивне канадійське життя.
Steve Kostecki – 43-річний батько 3 дітей і власник компанії Canadian Craft Brewery Tours, який також працює в галузі освіти в Окружній шкільній раді Ніагари.
Родина його батька приїхала з України перед початком Другої світової війни. Він з приємністю згадує своє дитинство, де мали місце українські традиції, сімейні зустрічі, смачнющі українські страви та ігри. Це все є дуже особливим для нього і він ніколи не забувє про своє походження.
Steve, як і більшість канадійців виріс в хокеїній родині. Тяжко проживати в Канаді і не мати відношення до національного виду спорту Хокею. На даний момент він є діловим партнером Niagara Icedogs і сам часто відвідує ігри. Steve: “Історично склалося так, що Icedogs завжди чудово справлялися з об’єднанням наших громад у регіоні».
Steve Kostecki був вражений новинами про початок війни в Україні і дуже розчарований тим, як до цього ставиться решта світу.
Steve: “Було надзвичайно сумно бачити, що сталося з такими добрими та люблячими людьми. Терористичні акти та вбивства з боку російського уряду повинні припинитися. Я хотів привернути увагу спільноти в Ніагарі до благодійної організації AMD for Hope, а також організувати веселий вечір для якомога більшої кількості новоприбулих українців, яких б я зміг знайти».
Атмосфера на грі була не перевершена. Українці активно вболівали за наших місцевих IceDogs.

Окреме велике дякую благодійній організації AMD for Hope за запрошення на дане дійство. Президенту організації Victoria Biliak було надано можливість розпочати гру – кинувши на поле першу шайбу.
Також не обійшлося дане дійство без волонтерської підтримки з боку Ukrainian Canadian Congress – Niagara бранч та церкви St. John the Theologian Ukrainian Catholic Church. Вони забезпечили новоприбулих українців і не тільки їх нашими національними синьо-жовтими прапорцями. Дякуємо!!! https://niagarka.com/malanka-2023/

Українська комюніті ще раз доказала, що вона найкраща!!! Молодці, що прийшли не зважаючи ні на що. Приємно було бачити вас усіх!!! 🇺🇦🇨🇦 https://www.facebook.com/niagarka

Share

Written by:

53 Posts

View All Posts
Follow Me :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.