Шлях-від-CUAET-до-статусу-постійного-жителя-(PR)

Шлях-від-CUAET-до-статусу-постійного-жителя-(PR)

Благодійна організація Niagara Support Ukraine 11 серпня 2023 року в залі при церкві St Mary – Nativity of the Holy Mother of God Ukrainian Catholic Church організувала безкоштовний семінар Шлях-від-CUAET-до-статусу-постійного-жителя-(PR). Семінар цей для новоприбулих українців що включає правила та процедуру можливості отримання PR (перманентного) з CUAET візою. Семінар проводила Iryna Atamanhcuk – ліцензований канадський адвокат, а також є членом CAPIC (Associates of Ukrainian Canadian Immigration Consultants).

Iryna Atamanchuk ліцензований канадський адвокат

Практик Iryna Atamanhcuk ліцензований канадський адвокат консультант, яка спеціалізується на імміграції та LMIA, провінційних і федеральних програмах. Ірині вдалося дуже чітко пояснити різницю між економічними і гуманітарними програми. Було надано доступно розʼяснення по кожній програмі, зокрема і про програму про, яку було заявлено 15 липня Імміграцією Канади (для людей в кого є члени сімʼї на території Канади).

Про кожну програму – детально можна послухати в відео. Також на реальних людях, котрі були вибрані методом жеребкування – було розглянуті варіанти імміграції саме для них і рекомендовані наступні кроки. Це дуже наявно показало усім, як повинна будуватися робота з імміграційним адвокатом, нащо звертати увагу, що б просто не викинути кошти на вітер та залишитися з програним кейсом. Рекомендується для перегляду усім, не тільки тим, хто приїхав по програмі CUAET, оскільки є дуже багато хороших порад. Ще раз хотілося подякувати усім, хто організував, допоміг в організації і всім хто долучився до семінару. Все було Мега Корисно!!! Дякуємо!!!

– Facebook – https://www.facebook.com/niagarka1

Share

Written by:

53 Posts

View All Posts
Follow Me :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.