Day of resistance

Valentine’s Day in Niagara Falls

18 лютого 2023 року при церкві Святої Марії в Ніагара Фоллз (https://www.stmarysukrainian.com) відбулася забава присвячена “Valentine’s day in Niagara Falls”. Це була остання забава перед постом.
На святкування прийшло понад 180 людей, в тому числі було приблизно 30 новоприбулих українців, котрі могли абсолютно безкоштовно завітати на дане дійство. Це стало можливо завдяки отцю Віктору та добродійки Оксани Назарчук.
Все було зроблено на вищому рівні. Смачнюща їжа і музичний супровід від гурту Карпати та їхнього гостя Олега з гурту Мозаїка.
Було цікаво спостерігати за реакцією новоприбулих, оскільки все відбувалося в незвичному для них форматі. Але за те вони доволі поспілкувалися з нашою комюною і дійсно насолодилися нашою не перевершеною атмосферою. І це саме основне, чого намагалися добитися організатори.

Отець Віктор у своєму інтерв’ю розказав чому так важливо організовувати подібні дійства і чому не менш важливим є долучати новоприбулих до таких забав.
Багато новоприбулих українців не тільки гуляли, але і активно допомагали добродійці Оксані з підготовкою страв для Забави, а також в обслуговуванні. Велике за те їм Дякую 😘.
Було надано можливість новоприбулому Українському студентові показати свій талант і заспівати пару пісень.
Тому можна вважати, що святкування Дня Святого Валентина пройшло успішно.
Ще раз дякуємо отцю Віктору (https://www.facebook.com/viktornaz1965?mibextid=LQQJ4d), добродійці Оксані і усім волонтерам за таку чудову Забаву.

Share

Written by:

53 Posts

View All Posts
Follow Me :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.