Niagarka and for hope

День Подяки 2022 Niagara

День Подяки у AMD for Hope. У нас була нагода побувати у благодійної організації AMD for Hope. Організація була заснована на початку війни в Україні. Засновники зробили, роблять і впевнені зроблять ще багато для Українських солдатів, медиків і простого населення України. 

Основна ціль організації – постачання медикаментів на територію України, зокрема на передову. Також на даний момент іде збір гуманітарної допомоги для наших захисників. Ними на базі церкви Святого Петра і Павла (Saint Peter and Saint Paul Ukrainian Orthodox Church – 5906 Sylvia Pl, Niagara Falls, ON L2G 4C1) було організовано крамничку для новоприбулих українців в Ніагарський регіон.

Більше інформації про організацію AMD for Hope можна знайти за посиланнями: – https://amdforhope.com – https://m.facebook.com/AMDforHope/ – https://www.facebook.com/groups/helpukraineniagara2022/?ref=shareІнформація для новоприбулих в Viber групі – Newcomers Niagara 2022 Сьогодні разом з нами був отець Михайло, який править раз в два тижні в церквах: – Saint Peter and Saint Paul Ukrainian Orthodox Church – 5906 Sylvia Pl, Niagara Falls, ON L2G 4C1 – St. George’s Ukrainian Orthodox Church – 19 Ontario St, Grimsby, ON L3M 3G8 Усі разом ми помолилися та подякували нашим захисникам за захист України, волонтерам як в Канаді так і в Україні, усім не байдужим людям, котрі підтримують Україну. Разом ми сила!!! Разом до Перемоги!!! 

Share

Written by:

53 Posts

View All Posts
Follow Me :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.