Марина Круть

Марина Круть

Українська співачка, поетеса, композиторка та бандуристка Марина Круть, відома своїми захоплюючими виступами та глибоким підходом до української музичної культури, оголосила свій Перший Великий тур Канадою.

Деталі про концерт у місті Ніагара Фолс:
📍St Mary’s Ukrainian Church
6248 Main St, Niagara Falls, ON L2G 6A4
📅 7 лютого, 2024
⏰ Двері: 18:00
🎵 Концерт: 19:00
🎫 Квитки: https://bit.ly/3NB6Kmt
👶 БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД ДЛЯ ДІТЕЙ до 12 років

Це буде непересічний тур, а по-справжньому масштабний всенаціональний тур, що включить понад 20 міст Канади від Заходу до Сходу. Співачка відвідає 8 провінцій, подолає тисячі кілометрів аби зустрітися з українцями у кожному куточку країни, подарувати їм красу української пісні, привезти шматочок України, а головне – зібрати кошти для Збройних Сил України.

KRUT привезе до Канади неперевершений досвід знайомства з бандурою — традиційним українським народним інструментом. Її виступи вражають

чарівністю голосу, проникливою лірикою та казковими аранжуваннями, створюючи унікальне та неповторне звучання.
Марина Круть висловлює величезну радість та схвильованість щодо свого першого великого туру Канадою: “Моя мета і ціль — познайомити вас із неймовірним українським інструментом – бандурою. Я везу до вас історії із Донеччини та колядки з Галичини. Ми зануримось у неосяжну красу української пісні та я представлю вам унікальний світ бандури, відкриваючи її по-новому для кожного з вас. У програмі: колядки та щедрівки, улюблені пісні та авторські композиції з усіх можливих альбомів”.

Співачка регулярно відвідує військових в зоні бойових дій, де часто виступає для хлопців та дівчат, котрі боронять Україну. Вона, як ніхто розуміє важливість допомагати тим, хто сьогодні ризикує життям заради незалежності нашої Батьківщини. Цей меседж співачка провезе всією Канадою.
Великий канадський тур має особливий характер. Всі концерти туру включатимуть благодійні аукціони, призначені для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Ми закликаємо всіх приєднатися та долучитися до підтримки України!

Головна мета туру – збір на розвідувальні дрони для ЗСУ. Кошти будуть передані до канадського благодійного фонду «Second Front Ukraine Foundation» на підтримку проєкту «Iron Birds For Ukraine» («Залізні Пташки Для України»). Більше деталей про проєкт за посиланням: https://secondfrontukraine.com/ironbirds

Не пропустіть цей захоплюючий момент в історії музичної культури. Приходьте на концерти та долучайтеся до незабутнього свята української музики та традицій!

Share

Written by:

53 Posts

View All Posts
Follow Me :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.