food banks

Food banks для українців

Food banks для українців в Канаде. Ви стикаєтесь з проблемою не хватки коштів. Є певні речі на яких можна зекономити, але їжу купувати все рівно необхідно. І тут на допомогу приходять Food banks.

Фуд банки є некомерційними благодійними організаціями, які надають невідкладне харчування та послуги підтримки жителям Канади, котрі цього потребують.

Як Food banks працюють для українців:

– приходите в food bank і говорите свою проблему (обовязково мати ворк перміт та візу CUAET)

– вам роблять зустріч з працівником і він з вами заповнює анкету – у вас запитують кілька питань про ваші доходи та основні витрати. Сюди входять питання про державну допомогу/дохід, орендну плату, комунальні послуги, догляд за дітьми, медичне обслуговування, чи є у вас алергія чи спеціальні потреби у харчуванні, склад сім’ї.

– пізніше вам запропонують піти власноруч вибрати продукти (під наглядом працівника, котрий буде вказувати, скільки і чого вам можна буде взяти) або зачекати та забрати вже зібраний для вас кошик з продуктами.

В залежності від Food bank ви можете приходити за продуктами або 1 раз в тиждень або 1 раз в 2 тижні.

Якщо ви знаходитесь на Ніагара Фолс, то рекомендую відвідати Project SHARE, 4129 Stanley Ave, Niagara Falls, ON L2E 7K9 – https://projectshare.ca

Також можна більше інформації про Фуд банки знайти на офіційному сайті Ніагарського регіону 👉https://www.niagararegion.ca/social…/food-for-all.aspx

Якщо ви потребуєте, то не соромтесь звертатися за допомогою. Ми ніколи не знаємо, коли самі будемо допомагати, а коли самі будемо потребувати.

Share

Written by:

53 Posts

View All Posts
Follow Me :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.