Ukrainian Open House

Ukrainian Open House

У суботу, 13 травня, в українській церкві святого Івана відбувся Ukrainian open house день відкритих дверей Української культури в рамках Ніагарського фестивалю народного мистецтва 2023.
Завдяки Конгресу українців Канади вхід на даний фестиваль був безкоштовний і усі бажаючі змогли долучитися до Української культури.
На заході були представлені традиційні українські танці від ансамблів Дунай та Барвінок, жива музика від місцевого українського дуету, який виконував оригінальну та традиційну музику.

Українська кухня


І звичайно не обійшлося без нашої неперевершеної української кухні. Завдяки волонтерам кухні Святого Івана на заході були різноманітні традиційні українські страви, зокрема пироги, голубці, курку, ковбака, квашена капуста тощо.
Окреме велике дякую Христині, Богдану Тимчишин та їхній дочці Ларисі за підготовку та оформлення Дня відкритих дверей Української культури в Ніагарському регіоні. Оскільки для нас Українців закордоном дуже важливо зберегти наші традиції і показати усьому світу, що ми сильна Нація. http://www.linguavaudeville.ca
Слава Україні!!! Героям Слава!!!

Share

Written by:

53 Posts

View All Posts
Follow Me :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.