Вишивана Хода в Niagara Falls 16 травня 2024 року

Вишивана Хода в Niagara Falls 16 травня 2024 року

Вишивана Хода в Ніагара Фоллз 16 травня 2024 року 💙💛

Потужний запал позитивної енергії і величезну насолоду отримали всі учасники від фантастичної феєрії вишиванок, яка відбулася в Ніагара Фоллз, оскільки сьогодні, саме в День вишиванки, національний одяг став дрес-кодом для більшості жителів громади.

Жителі та гості міста Ніагари, родини з дітьми пройшли святковою ходою від церкви Святої Марії (St. Marys Ukrainian Church Niagara Falls) до нашого неймовірно красивого водоспаду Підкова. Там біля Table Rock Welcome Centre заспівали українські пісні та звичайно Гімн України.

Це була перша Вишивана Хода у Ніагарському регіоні і вона зібрала близько сто учасників, серед яких були українці, канадійці (чоловіки, дружини наших українців) та громадяни інших країн, які своєю участю висловили солідарність з Україною. Хода пройшла за підтримки Ukrainian Canadian Congress – Niagara

Сьогодні українська вишиванка – це не просто елемент національного одягу. У кожній сорочці збережено унікальний сакральний зміст, що відіграє роль оберега від темних сил, захищає тіло та душу людини, а також додає сили боронити країну від напасті. Відзначаючи День вишиванки ми пропагуємо згуртованість України та хочемо засвідчити, що ні на мить не забуваємо, але й надійно оберігаємо традиції своїх пращурів, а все ж найважливіше, це можливість показати вишиванку як національний символ нашої країни, який скріплює приналежність і є такою собі етнічною картою нашого народу та дозволяє ідентифікувати українців в усьому світі.

#вишиванахода#niagarka#niagarafalls#ukraine#парадвишиванок#stmarysukrainianchurch#canadianukrainiancongress

Share

Written by:

53 Posts

View All Posts
Follow Me :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.