Niagara Ukrainian Family Festival

Niagara Ukrainian Family Festival

9 липня 2023 року, гуло наче у вулику на території церкви Святої Марії у Ніагара Фоллз. Тут уперше відбулося грандіозне свято для всієї родини – Niagara Ukrainian Family Festival.
Ніагарський Український Фестиваль Сім’ї став безпрецедентною подією в регіоні. До нього ще ніколи не проводились настільки масштабні свята, центром котрих є сім’я.
Основна ціль фестивалю – привернути увагу громадськості до цінностей сімʼї, адже ми так рідко проводимо час у колі родини. Батьки завжди бажають дітям найкращого, але в рутині роботи інколи не мають часу навіть на те, щоб поспілкуватися, відповісти на дитячі питання і провести цілий день разом, для радощів дітей. А також комусь нагадати, а комусь і показати український побут, українські звичаї, кухню, танці, співи.
Програма Фестивалю була насиченою та цікавою як для дорослих, так і дітей. Організатори підготували надувні гірки, фейс-пейнтінг для діточок. Для дорослих був концерт, у якому прийняли участь співаки, танцювальні та інструментальні ансамблі, як з Ніагарського регіону, так і з Торонто.

Щасливі посмішки дітей і дорослих, блиск в очах, тепло сердець. Справжня сімейна атмосфера весь день панувала на фестивалі.
На святі було багато людей, які були змушені залишити свої домівки в Україні, і тепер їх прихистив наш рідний Ніагарський регіон. Було приємно бачити, як люди між собою знайомляться і проводять разом час.
До фестивалю долучилися спонсори: Будучність, Кантор, Українська кредитова спілка – St. Catharines, Конгрес українців Канади, Суспільна служба, церкви Святого Івана та Святих Кирила і Мефодія, стоматологічна клініка Богдана Гриника, дизайнерська студія Сергія Сливи.
Офіційне відкриття Niagara Ukrainian Family Festival ознаменували молитвою отців Віктора та Богдана. І після – сцена «ожила». Співаки гурти виступали один за одним з 1 години дня до 6 години вечора. Мала слово пані Ірина Ньютон – президент Конгресу Українців Канади та Tony Baldinelli – член парламенту від Консервативної партії Ніагара Фоллз.
Закривала фестиваль Театральна студія Lingua Vaudeville з соло піснею «Ой, у лузі» та театралізованою постановкою під пісню «Це моя земля».
Організатори: Mega Zabava, Niagarka, st. Mary’s Ukrainian Church та волонтери постаралися на славу. Свято вдалося!!!

Niagara Support Ukraine

Користуючись нагодою хочемо усіх запросити на наступний рік на наш Сімейний Фестиваль

Share

Written by:

53 Posts

View All Posts
Follow Me :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.